Orlik Psary
MENU SERWISU:

GMINNA AMATORSKA LIGA ORLIKA +16

MiejsceDrużynaPunktyRozegrane meczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramki
1.Nazwa drużyny35131120104-34
2.I.W.Psary3412111094-26
3.FC Wzór30121002113-48
4.Orlik Psary281391394-72
5.Wczorajsi Dąbie161351781-92
6.KS Orliki151350854-75
7.SSF Strzyżowice151350873-106
8.FC Zimni131341842-83
9.Farmacja ŚIA313101260-105
10.Lech Dąbie013001333-107

MiejsceNajlepsi strzelcyIlość bramek
1.Zbroszczyk Adam (FC Wzór)46
2.Wach Przemysław (SSF Strzyżowice)28
3.Zygmunt Piotr (Wczorajsi Dąbie)27
4.Siudyka Robert (Nazwa drużyny)25
5.Hyla Karol (I.W.Psary)24
6.Zbroszczyk Paweł (FC Wzór)22
7.Bijak Paweł (Wczorajsi Dąbie)19
7.Stefaniak Mateusz (Orlik Psary)19
8.Owczarek Jarosław (SSF Strzyżowice)18
9.Dyszy Michał (I.W.Psary)17
10.Jakubczyk Mateusz (Nazwa drużyny)14
10.Klimczyk Kasper (Orlik Psary)14
10.Krzykawski Mateusz (Orlik Psary)14
11.Kania Tomasz (Wczorajsi Dąbie)13
12.Grzomba Mateusz (I.W.Psary)12
12.Kozieł Mateusz (FC Wzór)12
12.Seiler Krzysztof (Nazwa drużyny)12
13.Dyszy Bartek (Orlik Psary)11
13.Spyrzyński Tomek (Nazwa drużyny)11
14.Gawron Łukasz (Wczorajsi Dąbie)10
14.Koba Michał (FC Wzór)10
14.Oliwa Krystian (KS Orliki)10
14.Przybyłek Karol (Orlik Psary)10
15.Biadacz Szymon (Farmacja ŚIA)9
15.Duś Łukasz (I.W.Psary)9
15.Kasperczyk Przemysław (Farmacja ŚIA)9
15.Krawiec Paweł (I.W.Psary)9
15.Lis Dawid (Nazwa drużyny)9
15.Sar Damian (Wczorajsi Dąbie)9
16.Banasiak Kamil (FC Zimni)8
16.Knysak Jakub (Farmacja ŚIA)8
16.Misiak Roman (Farmacja ŚIA)8
16.Płaszenko Przemysław (KS Orliki)8
16.Słania Mateusz (Wczorajsi Dąbie)8
17.Adamek Mateusz (KS Orliki)7
17.Bryś Jacek (Farmacja ŚIA)7
17.Gnacik Mateusz (KS Orliki)7
17.Kotapka Konrad (Farmacja ŚIA)7
17.Krzyżak Paweł (Orlik Psary)7
17.Sztorc Łukasz (Nazwa drużyny)7
18.Dankowski Robert (Orlik Psary)6
18.Duda Mariusz (KS Orliki)6
18.Dyszy Karol (I.W.Psary)6
18.Kocot Patryk (FC wzór)6
18.Nabrdalik Jacek (Farmacja ŚIA)6
18.Szastak Adam (SSF Strzyżowice)6
18.Szczypa Patryk (Nazwa drużyny)6
18.Sztok Piotr (Wczorajsi Dąbie)6
18.Wójcik Cezary (Nazwa drużyny)6
18.Zięba Aleksander (SSF Strzyżowice)6
19.Banasiak Wojciech (FC Zimni)5
19.Juszczyk Kamil (I.W.Psary)5
19.Kieras Grzegorz (FC Wzór)5
19.Knapik Maciej (FC Zimni)5
19.Kotuła Piotr (FC Zimni)5
19.Sobczyk Adam (Orlik Psary)5
19.Sowul Łukasz (KS Orliki)5
19.Szczypa Krystian (Nazwa drużyny)5
20.Białas Artur (SSF Strzyżowice)4
20.Dyszy Rafał (FC Zimni)4
20.Majka Tomasz (Farmacja ŚIA)4
20.Płaszenko Kamil (KS Orliki)4
20.Pyrzyk Tomasz (Lech Dąbie)4
20.Sobczyk Marek (Lech Dąbie)4
20.Szastak Tomasz (SSF Strzyżowice)4
21.Banach Krystian (FC Zimni)3
21.Banasiak Szymon (FC Zimni)3
21.Bubel Patryk (Orlik Psary)3
21.Klimczyk Gaweł (Orlik Psary)3
21.Kornak Tomasz (Lech Dąbie)3
21.Rabus Radosław (FC wzór)3
21.Sidur Igor (FC Zimni)3
21.Waluda Tomasz (I.W.Psary)3
21.Wrona Przemysław (FC Wzór)3
22.Czapla Marcin (Wczorajsi Dąbie)2
22.Dutkiewicz Waldemar (SSF Strzyżowice)2
22.Gajda Adrian (Wczorajsi Dąbie)2
22.Korzuszek Karol (I.W.Psary)2
22.Sar Łukasz (Lech Dąbie)2
22.Stępień Filip (Nazwa drużyny)2
22.Szafruga Daniel (I.W.Psary)2
22.Wszoła Patryk (Wczorajsi Dąbie)2
22.Ziarko Przemysław (KS Orliki)2
23.Barański Paweł (SSF Strzyżowice)1
23.Białas Rafał (SSF Strzyżowice)1
23.Celta Dawid (FC Zimni)1
23.Flak Patryk (I.W.Psary)1
23.Górecki Dariusz (SSF Strzyżowice)1
23.Hetmańczyk Paweł (Wczorajsi Dąbie)1
23.Kaczmarczyk Michał (Nazwa drużyny)1
23.Korczyński Mateusz (Orlik Psary)1
23.Krzemyk Sebastian (KS Orliki)1
23.Mańka Krystian (FC Zimni)1
23.Orlik Dariusz (Farmacja ŚIA)1
23.Palka Dawid (FC Zimni)1
23.Pierzak Tomasz (SSF Strzyżowice)1
23.Puka Kamil (FC Zimni)1
23.Stanik Michał (KS Orliki)1
23.Wojdas Paweł (Lech Dąbie)1
23.Wojteczek Łukasz (Lech Dąbie)1
23.Woźniak Marcin (FC Wzór)1
23.Woźniak Robert (SSF Strzyżowice)1
23.Zarychta Wojtek (I.W.Psary)1

Kolejka 1 - 26.05.2013r.:

Orlik Psary 4:1SSF Strzyżowice 11.00
Stefaniak M. '10 '37, Sobczyk A. '46, Dankowski R. '55 -
Wach P. '22
FC Wzór 11:6Farmacja ŚIA 12.20
Zbroszczyk A. '11 '24 '26 '44 '45 '47 '53 '58, Koba M. '33, Kozieł M. '43, Kieras G. '48 -
Knysak J. '6 '12, Bryś J. '34 '54, Misiak R. '46, Biadacz Sz. '57
Nazwa drużyny 10:3KS Orliki 17.30
Siudyka R. '2 '8 '42 '48 '54 '56, Sztorc Ł. '22 '41 '57, Jakubczyk M. '29 -
Oliwa K. '37 '47, Gnacik M. '54
I.W.Psary 14:3Lech Dąbie 18.50
Dyszy K. '2 '14 '19 '45, Dyszy M. '12 '29 '35 '44, Grzomba M. '21 '57, Duś Ł. '26 '59,
Krawiec P. '34, Zarychta W. '52 -
Wojteczek Ł. '48, Wojdas P. '50, Kornak T. '51
FC Zimni 2:7Wczorajsi Dąbie 30.05 g.17.00
Knapik M. '27, Banasiak '54 -
Gawron Ł. '4 '20 '23 '25 '41, Hetmańczyk P. '11, Słania M. '48

Kolejka 2 - 02.06.2013r.:

SSF Strzyżowice 0:20FC Wzór 9.50
Zbroszczyk A. '6 '8 '10 '40 '43 '45 '48 '49 '51 '56 '58, Kozieł M. '29 '32 '37, Koba M. '22 '26, Wrona P '12, Woźniak M. '14, Kieras G. '50, Rabus R. '52
Farmacja ŚIA 5:7Orlik Psary 11.10
Kasperczyk P. '20 '31 '49, Nabrdalik J. '13, Biadacz Sz. '53 -
Przybyłek K. '18 '20 '58, Stefaniak Mateusz '2 '12, Krzyżak P. '8, Dankowski R. '26
Lech Dąbie 4:6KS Orliki 15.30
Zygmunt P. '5 '48, Sar Ł. '11, Sobczyk M. '22 -
Sowul Ł. '16 '21 '49, Płaszenko P. '52 '54, Stanik M. '51
Wczorajsi Dąbie 1:6I.W.Psary 16.50
Bijak P. '29 -
Hyla K. '4 '51, Juszczyk K. '19 '52, Krawiec P. '42, Dyszy M. '56
FC Zimni 3:15Nazwa drużyny 18.10
Banasiak W. '11, Knapik M. '27, Banasiak K. '36 -
Jakubczyk M. '6 '32 '37 '48, Seiler K. '14 '18 '57 '58, Siudyka R. '7 '49 '55 '59, Spyrzyński T. '1 '35, Banasiak Sz. '46(s)

Kolejka 3 - 09.06.2013r.:

FC Wzór 19:1Lech Dąbie 10.30
Zbroszczyk A. '4 '12 '20 '23 '32 '39 '42 '47 '55 '57 '58, Kieras G. '45 '52 '54, Koba M. '10 '33, Rabus R. '14, Kozieł M. '26, Zbroszczyk P. '53 -
Zygmunt P. '11
Nazwa drużyny 9:1Farmacja ŚIA 11.50
Siudyka R. '13 '41, Lis D. '21 '53, Wójcik C. '37 '39, Szczypa P. '4, Seiler K. '15, Sztorc Ł. '51 -
Kasperczyk P. '55
KS Orliki 1:7I.W.Psary 15.30
Płaszenko P. '14 -
Dyszy M. '5 '29, Hyla K. '12 '19, Duś Ł. '23, Krawiec P. '25, Grzomba M. '59
Wczorajsi Dąbie 4:6Orlik Psary 16.50
Kania T. '25 '42 '50, Czapla M. '39 -
Klimczyk K. '46 '53, Krzyżak P. '11, Stefaniak M. '36, Przybyłek K. '45, Sobczyk A. '57
FC Zimni 5:8SSF Strzyżowice 18.10
Banasiak W. '15 '46 '59, Knapik M. '28, Banasiak Sz. '58 -
Zięba A. '2 '3, Szastak A. '40 '57, Szastak T. '18, Barański P. '24, Górecki D. '50, Owczarek J. '53

Kolejka 4 - 16.06.2013r.:

KS Orliki 8:4SSF Strzyżowice 10.30
Gnacik M. '8 '50, Płaszenko K. '11 '28, Ziarko P. '13 '42, Oliwa K. '5, Krzemyk S. '35
Owczarek J. '34 '52, Wach P. '36 '55
I.W.Psary 8:1FC Wzór 11.50
Hyla K. '13 '29 '49 '55, Krawiec P. '10, Korzuszek K. '14, Dyszy M. '34, Duś Ł. '59
Rabus R. '13
Nazwa drużyny 8:3Lech Dąbie 15.30
Szczypa P. '10 '57, Wójcik C. '14 '55, Lis D. '18 '34, Seiler K. '6, Spyrzyński T. '40
Zygmunt P. '35 '43, Pyrzyk T. '39
Wczorajsi Dąbie 6:4Farmacja ŚIA 16.50
Kania T. - 3 bramki, Bijak P. - 2 bramki, Gawron Ł. - 1 bramka
Misiak R. - 2 bramki, Bryś J. - 1 bramka, Biadacz Sz. - 1 bramka
Orlik Psary 9:2FC Zimni 28.06 g.18.00
Krzykawski M. '32 '38 '41, Przybyłek K. '2 '24, Dankowski R. '44, Korczyński M. '51, Krzyżak P. '54, Sobczyk A. '59
Knapik M. '29 '49

Kolejka 5 - 23.06.2013r.:

Farmacja ŚIA 7:13SSF Strzyżowice 10.30
Biadacz Sz. '5 '33, Nabrdalik J. '55 '57, Orlik D. '22, Kotapka K. '43, Majka T. '53
Owczarek J. '1 '2 '6 '14 '17 '20 '39, Szastak A. '16 '29 '31, Białas A. '9 '27, Pierzak T. '11
FC Wzór 8:6KS Orliki 11.50
Zbroszczyk A. '9 '11 '34, Kozieł M. '16 '48, Wrona P. '29, Koba M. '37, Gnacik M. '7(s)
Adamek M. '25 '28 '40, Duda M. '23, Oliwa K. '38, Płaszenko K. '52
FC Zimni 3:0
(wo)
Lech Dąbie 06.07 g.18.00
Nazwa drużyny 10:2Wczorajsi Dąbie 16.50
Jakubczyk M. '31 '52 '57, Sztorc Ł. '18 '59, Szczypa P. '2, Spyrzyński T. '14, Seiler K. '44, Lis D. '49, Słania M. '4(s)
Kania T. '8, Wszoła P. '35
Orlik Psary 2:4I.W.Psary 18.10
Krzykawski M. '19, Dyszy B. '59
Hyla K. '32 '33, Dyszy M. '37, Grzomba M. '38

Kolejka 6 - 30.06.2013r.:

Lech Dąbie 8:10SSF Strzyżowice 10.30
Zygmunt P. '17 '29 '39 '54 '59, Kornak T. '10, Sar Ł. '12, Pyrzyk T. '35
Wach P. '24 '27 '39 '52 '59, Zięba A. '21 '42 '49, Woźniak R. '29, Szastak A. '43
I.W.Psary 13:2FC Zimni 11.50
Hyla K. '10 '34 '35 '52 '59, Krawiec P. '29 '40 '56, Dyszy M. '43 '57 '58, Dyszy K. '3, Duś Ł. '42
Banasiak W. '4, Banasiak Sz. '55
FC Wzór 11:2Wczorajsi Dąbie 12.07 g.18.00
Zbroszczyk P. '14 '22 '32 '34 '36, Zbroszczyk A. '10 '24 '37 '59, Kozieł M. '16 '55
Bijak P. '3 '7
Orlik Psary 7:7Nazwa drużyny 16.50
Dyszy B. '43 '45, Klimczyk K. '29, Stefaniak M. '33, Sobczyk A. '54, Krzyżak P. '58, Sidur I. '59
Jakubczyk M. '25 '28 '36 '39, Lis D. '29 '32, Wójcik Cz. '12
KS Orliki 7:5Farmacja ŚIA 18.10
Duda M. '3 '20 '34, Płaszenko P. '21 '44, Sowul Ł. '15, Oliwa K. '42
Bryś J. '26 '48, Kotapka K. '38 '59, Biadacz Sz. '13

Kolejka 7 - 07.07.2013r.:

SSF Strzyżowice 11:9Wczorajsi Dąbie 10.30
Wach P. '6 '11 '14 '25 '31 '42 '56, Owczarek J. '1 '16 '57, Dutkiewicz W. '23
Bijak P. '13 '20 '29 '38 '47 '59, Słania M. '40 '45, Sar D. '27
FC Wzór 9:0FC Zimni 15.30
Zbroszczyk A. '4 '15 '23 '28, Zbroszczyk P. '9 '16 '22, Kozieł M. '6 '12
mecz został przerwany po pierwszej połowie
Orlik Psary 12:5KS Orliki 16.50
Dyszy B. '22 '35 '36 '39 '43, Stefaniak M. '2 '8 '37, Krzykawski M. '45 '59, Klimczyk K. '16, Dankowski R. '34
Gnacik M. '14 '15 '37, Płaszenko K. '25, Sowul Ł. '58
Farmacja ŚIA 13:3Lech Dąbie 18.10
Kasperczyk P. '22 '23 '59, Kotapka K. '29 '39 '58, Nabrdalik J. '18 '52, Misiak R. '20 '45, Biadacz Sz. '6, Knysak J. '10, Bryś J. '11
Sobczyk M. '17, Pyrzyk T. '28, Zygmunt P. '36
Nazwa drużyny 2:2I.W.Psary 19.20
Jakubczyk M. '11, Sztorc Ł. '37
Korzuszek K. '42, Duś Ł. '46

Kolejka 8 - 14.07.2013r.:

Orlik Psary 5:12FC Wzór 10.30
Dyszy B. '8 '45 '57, Klimczyk G. '23, Przybyłek K. '40
Zbroszczyk A. '1 '12 '38 '46 '50, Kocot P. '18 '43 '58, Zbroszczyk P. '36 '47 '55, Klimczyk G. '52(s)
Nazwa drużyny 7:5SSF Strzyżowice 11.50
Siudyka R. '5 '42 '47 '56, Lis D. '26, Jakubczyk M. '29, Kaczmarczyk M. '46
Wach P. '4 '7 '32 '40 '53
Wczorajsi Dąbie 8:4Lech Dąbie 15.30
Sar D. '38 '39 '48, Bijak P. '17 '52, Słania M. '44 '58, Czapla M. '46
Sobczyk M. '55 '57, Zygmunt P. '6, Kornak T. '8
FC Zimni 4:1KS Orliki 16.50
Kotuła P. '25 '42, Banasiak K. '18, Mańka K. '57
Duda M. '36
I.W.Psary 8:3Farmacja ŚIA 18.10
Juszczyk K. '38 '47 '52, Dyszy M. '19, Hyla K. '22, Grzomba M. '32, Krawiec P. '41, Duś Ł. '54
Kasperczyk P. '46 '51, Kotapka K. '55

Kolejka 9 - 21.07.2013r.:

FC Wzór 2:9Nazwa drużyny 10.30
Kocot P. '18, Kozieł M. '45
Spyrzyński T. '35 '45 '57, Szczypa P. '3 '4, Siudyka R. '7 '53, Seiler K. '11 '42
SSF Strzyżowice 1:9I.W.Psary 11.50
Wach P. '50
Grzomba M. '36 '40 '42, Szafruga D. '3 '23, Dyszy M. '13, Duś Ł. '17, Dyszy K. '34, Krawiec P. '35
Orlik Psary 14:7Lech Dąbie 15.30
Krzykawski M. '11 '29 '31, Bubel P. '50 '51 '56, Stefaniak M. '9 '19, Krzyżak P. '17 '22, Klimczyk K. '25 '28, Klimczyk G. '27, Sobczyk A. '54
Sztok P. '15 '34 '40 '43, Zygmunt P. '39 '58, Pyrzyk T. '48
Farmacja ŚIA 1:4FC Zimni 16.50
Rosa R. '39(s)
Banach K. '2 '49 '59, Puka K. '25
KS Orliki 7:6Wczorajsi Dąbie 18.10
Adamek M. '34 '43 '47 '52, Oliwa K. '10, Gnacik M. '33, Płaszenko P. '36
Bijak P. '13 '35 '43, Kania T. '23, Gawron Ł. '40, Wszoła P. '48

Kolejka 10 - 11.08.2013r.:

SSF Strzyżowice 10:12Orlik Psary 10.30
Owczarek J. '15 '16 '19 '51 '53, Wach P. '9 '23 '59, Białas A. '34, Białas R. '41
Klimczyk K. '3 '22 '27 '34 '36 '43 '47, Krzykawski M. '33 '38 '50, Dankowski R. '6, Klimczyk G. '8
Farmacja ŚIA 6:8FC Wzór 11.50
Misiak R. '22 '53, Majka T. '50 '58, Bryś J. '14, Knysak J. '56
Zbroszczyk P. '9 '10 '16 '20 '29 '53, Wrona P. '44, Koba M. '46
KS Orliki 3:6Nazwa drużyny 15.30
Oliwa K. '15 '32 '49
Siudyka R. '16 '52 '58, Szczypa K. '37, Spyrzyński T. '55, Płaszenko P. '50(s)
Lech Dąbie 0:3
(wo)
I.W.Psary 16.50
Wczorajsi Dąbie 7:7FC Zimni 18.10
Zygmunt P. '13 '22 '24 '56, Kania T. '57 '58, Gajda A. '29
Dyszy R. '31 '39 '49 '59, Banasiak K. '9, Palka D. '19, Kotuła P. '55

Kolejka 11 - 18.08.2013r.:

FC Wzór 9:5SSF Strzyżowice 10.30
Zbroszczyk P. '5 '34 '50 '55, Koba M. '4 '33 '59, Kocot P. '42 '54
Wach P. '2 '28, Szastak T. '8 '58, Zięba A. '40
I.W.Psary 14:8Wczorajsi Dąbie 11.50
Hyla K. '1 '5 '18 '27 '28 '36 '45, Grzomba M. '3 '16 '29, Dyszy M. '11 '37 '54, Duś Ł. '22
Zygmunt P. '15 '33 '43, Kania T. '7 '23, Sztok P. '40 '51, Sar D. '13
KS Orliki 3:0
(wo)
Lech Dąbie 15.30
Orlik Psary 6:5Farmacja ŚIA 21.08 g.18.30
Stefaniak M. '3 '5 '10 '21, Krzyżak P. '46, Przybyłek K. '48
Knysak J. '28 '36 '54, Biadacz Sz. '1, Misiak R. '6
Nazwa drużyny 8:2FC Zimni 18.10
Siudyka R. '31 '58 '59, Seiler K. '17 '25, Spyrzyński T. '9, Szczypa K. '29, Wójcik C. '44
Celta D. '36, Kotuła P. '50

Kolejka 12 - 25.08.2013r.:

Lech Dąbie 0:3
(wo)
FC Wzór 10.30
Farmacja ŚIA 1:10Nazwa drużyny 11.50
Biadacz Sz. '59
Szczypa K. '2 '6 '40, Stępień F. '14 '52, Spyrzyński T. '38 '58, Siudyka R. '16, Seiler K. '41, Lis D. '54
I.W.Psary 6:2KS Orliki 15.30
Waluda T. '19 '36 '53, Flak P. '49, Grzomba M. '56, Hyla K. '59
Duda M. '23, Oliwa K. '58
Orlik Psary 7:8Wczorajsi Dąbie 16.50
Przybyłek K. '5 '26, Krzykawski M. '8 '14, Stefaniak M. '39 '40, Klimczyk K. '42
Bijak P. '16 '19 '28, Zygmunt P. '21 '50, Sar D. '45 '58, Gawron Ł. '9
SSF Strzyżowice 2:6FC Zimni 18.10
Dutkiewicz W. '23, Szastak T. '37
Banasiak K. '2 '9 '48 '52, Kotuła P. '10, Sidur I. '33

Kolejka 13 - 01.09.2013r.:

SSF Strzyżowice 3:2KS Orliki 10.30
Wach P. '40 '56, Białas A. '39
Płaszenko P. '12 '59
FC Wzór 0:0I.W.Psary 11.50
Mecz zostanie rozegrany w innym terminie
FC Zimni 2:3Orlik Psary 15.30
Sidur I. '3, Banasiak Sz. '59
Stefaniak M. '20 '55, Dankowski R. '48
Farmacja ŚIA 3:13Wczorajsi Dąbie 16.50
Knysak J. '41, Nabrdalik J. '43, Majka T. '45
Zygmunt P. '12 '31 '52 '53, Słania M. '32 '56 '59, Sar D. '14 '21, Gawron Ł. '33 '47, Gajda A. '22, Kania T. '46
Lech Dąbie 0:3
(wo)
Nazwa drużyny 18.10

CZERWONE KARTKI:

  1. Pierzak Tomasz (SSF Strzyżowice) - II kolejka - III kolejka - pauza
  2. Dyszy Michał (I.W.Psary) - III kolejka (2 żółte)
  3. Banasiak Wojciech (FC Zimni) - VII kolejka - dyskwalifikacja z turnieju
  4. Szastak Tomasz (SSF Strzyżowice) - IX kolejka (2 żółte)
  5. Oliwa Krystian (KS Orliki) - IX kolejka (2 żółte)
  6. Owczarek Jarosław (SSF Strzyżowice) - XIII kolejka - dyskwalifikacja z turnieju
  7. Gnacik Mateusz (KS Orliki) - XIII kolejka - XIV kolejka - pauza

ŻÓŁTE KARTKI:

  1. Zbroszczyk Adam (FC Wzór) - I kolejka
  2. Szykowiec Marcin (SSF Strzyżowice) - II kolejka
  3. Białas Artur (SSF Strzyżowice) - II kolejka
  4. Białas Artur (SSF Strzyżowice) - III kolejka
  5. Krzykawski Mateusz (Orlik Psary) - II kolejka
  6. Krzykawski Mateusz (Orlik Psary)- VII kolejka
  7. Cesarz Paweł (Wczorajsi Dąbie) - II kolejka
  8. Bryś Jacek (Farmacja ŚIA) - III kolejka
  9. Kozieł Dawid (KS Orliki) - III kolejka
  10. Czapla Marcin (Wczorajsi Dąbie) - III kolejka
  11. Czapla Marcin (Wczorajsi Dąbie)- V kolejka
  12. Szastak Tomasz (SSF Strzyżowice) - III kolejka
  13. Szastak Tomasz (SSF Strzyżowice) - IV kolejka
  14. Duda Mariusz (KS Orliki) - IV kolejka
  15. Duda Mariusz (KS Orliki)- V kolejka
  16. Oliwa Krystian (KS Orliki) - IV kolejka
  17. Koba Michał (FC Wzór)- IV kolejka
  18. Woźniak Marcin (FC Wzór)- V kolejka
  19. Sowul Łukasz (KS Orliki)- V kolejka
  20. Gnacik Mateusz (KS Orliki)- VI kolejka
  21. Banasiak Wojciech (FC Zimni)- VII kolejka
  22. Krzemyk Sebastian (KS Orliki)- VII kolejka
  23. Hyla Karol (I.W.Psary) - VII kolejka
  24. Sobczyk Adam (Orlik Psary) - VIII kolejka
  25. Dyszy Michał (I.W.Psary) - IX kolejka
  26. Wnuk Adam (SSF Strzyżowice) - X kolejka
  27. Owczarek Jarosław (SSF Strzyżowice) - X kolejka
  28. Szczypa Krystian (Nazwa drużyny) - X kolejka
  29. Lysko Marek (Farmacja ŚIA) - XII kolejka
  30. Płaszenko Kamil (KS Orliki) - XIII kolejka
  31. Knapik Maciej (FC Zimni)- XIII kolejka

Regulamin rozgrywek:

Zasady ogólne

  1. Rozgrywki o mistrzostwo Gminnej Amatorskiej Ligi Orlika 16+ prowadzone są w terminach ustalonych przez organizatora. W uzasadnionych przypadkach na wniosek jednej z drużyn organizator może ustalić termin na inny dzień tygodnia lub inny termin. Każdy zespół ma prawo przełożyć 1 mecz w wyżej wymienionych warunkach.
  2. W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy minimum z rocznika 1997.
  3. Każda drużyna rozgrywa z pozostałymi drużynami mecz i rewanż.
  4. Jeżeli spotkanie nie odbędzie się lub zostanie przerwane przez sędziego i niedokończone z przyczyn niezależnych od obu klubów (opady śniegu, zalanie boiska, itp.), spotkanie to zostanie rozegrane w terminie wyznaczonym przez organizatora.
  5. Zawody mogą być przełożone na inny termin z urzędu organizatora tylko w wyjątkowych przypadkach.
  6. Za każde rozegrane spotkanie przyznaje się liczbę punktów w zależności od uzyskanego wyniku spotkania:
    - 3 punkty za zwycięstwo
    - 1 punkt za spotkanie nierozstrzygnięte (remis)
    - 0 punktów za spotkanie przegrane
  7. Drużyna, która przed rozpoczęciem lub w czasie trwania rozgrywek zrezygnuje z dalszego uczestnictwa, zostanie skreślona z listy drużyn biorących udział w rozgrywkach.
  8. Drużyna, która w trakcie rozgrywek nie rozegra trzech wyznaczonych spotkań, zostaje automatycznie wyeliminowana z rozgrywek i przesunięta na ostatnie miejsce w tabeli, bez względu na liczbę zdobytych punktów.
  9. Weryfikację spotkań drużyn wycofanych przeprowadza się następująco:
    a) w przypadku rozegrania do 50% spotkań w sezonie, anuluje się wyniki dotychczasowych spotkań tej drużyny,
    b) w przypadku rozegrania więcej niż 50% spotkań w sezonie, zalicza się do punktacji wyniki uzyskane na boisku, natomiast w pozostałych nierozegranych meczach przyznaje się walkowery dla przeciwników.
  10. Drużyna jest w pełni odpowiedzialna za uprawnienie swoich zawodników.
  11. W drużynach mogą występować tylko amatorzy nie zrzeszeni w strukturach PZPN (nie dotyczy to juniorów do 18 roku życia) w innych przypadkach o dopuszczeniu do rozgrywek decyduje organizator.
  12. W przypadku zawodników z poza terenu gminy o dopuszczeniu do rozgrywek decyduje organizator.

Zasady gry

  1. Rozgrywki odbywają się na boisku Orlika na obiekcie Gimnazjum w Psarach ul. Szkolna 32.
  2. Czas gry: 2 x 30 min z 10-minutową przerwą.
  3. Zespół liczy max 11 zawodników: na boisku znajduje się 5-ciu zawodników + bramkarz.
  4. Drużyna może rozpocząć mecz w minimalnej ilości 5-ciu zawodników.
  5. Jeżeli w wyniku wykluczeń z boiska, w którymkolwiek zespole zostanie mniej niż 4 zawodników mecz należy zakończyć.
  6. Ilość zmian podczas trwania rozgrywek jest nieograniczona i nie wymaga przerwy w grze.
  7. Rzut z autu jest rzutem wolnym pośrednim, wykonywany jest nogą, piłka stojąca, ustawiona na lub przed linią boczną boiska.
  8. Rozpoczęcie gry od środka jest rzutem wolnym bezpośrednim.
  9. Grę z autu zawodnik musi wznowić nie później niż po upływie 5 sekund, gdy piłka znajduje się w ustawieniu do wznowienia gry.
  10. Nie obowiązuje przepis o spalonym.
  11. W przypadku rzutu wolnego mur ustawiany jest w odległości 5 metrów od piłki.
  12. Rzut od bramki wykonuje tylko bramkarz nogą z ziemi.
  13. Rzut karny wykonywany jest z odległości 9 metrów.
  14. W czasie gry zabrania się:
    a) atakowania przeciwnika w sposób gwałtowny lub niebezpieczny,wślizgów
    b) wybijania piłki trzymanej przez bramkarza
  15. Przekroczenie regulaminu w pkt.14 karane jest przez sędziego rzutem wolnym bezpośrednim.
  16. Zawodnik zostaje ukarany żółtą kartką, jeśli:
    a) narusza przepisy gry,
    b) gestem lub słownie okazuje niezadowolenie z decyzji sędziego,
    c) zachowuje się nie sportowo.
  17. Każde z powyższych przewinień karane będzie rzutem wolnym bezpośrednim.
  18. Zawodnik zostaje wykluczony z boiska (czerwona kartka), jeśli zdaniem sędziego:
    a) zachowuje się w sposób wybitnie nie sportowy,
    b) atakuje w sposób brutalny i gwałtowny przeciwnika,
    c) używa obraźliwych lub ordynarnych słów,
    d) po raz wtóry zachowuje się nie sportowo, będąc poprzednio ukarany napomnieniem.
  19. Drużyna wykluczonego z gry zawodnika może być uzupełniona po upływie 5 minut od ukarania lub po stracie bramki.
  20. Zawodnik usunięty z boiska nie może być ponownie wprowadzony do gry, nie może on również przebywać na ławce zawodników rezerwowych.
  21. O miejscach w tabeli decyduje: większa ilość zdobytych punktów, bezpośrednie spotkanie, stosunek bramkowy, większa ilość zdobytych bramek. W przypadku gdy więcej drużyn zakończy rozgrywki z taką samą liczbą punktów, o miejscu w tabeli decyduje mała tabelka pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

Ogólne prawa i obowiązki uczestników

  1. W lidze dozwolona jest tylko gra w obuwiu wyznaczonym regulaminem Orlika. Zakaz gry we wkrętach !!! Jeżeli nastąpi sytuacja gry w innym obuwiu, to sędzia ma prawo kazać zawodnikowi opuścić boisko i musi nakazać zmianę obuwia.
  2. Drużyna ma obowiązek stawić się na 30 min. przed rozpoczęciem meczu. Nie obowiązuje okres oczekiwania 15 minut na mecz,gdyż musi się rozpocząć dokładnie o wyznaczonej godzinie (w innym przypadku będzie walkower).
  3. Na boisku do sędziów ma prawo zwracać się słownie tylko i wyłącznie kapitan. W żadnym wypadku nie wolno, w stosunku do sędziego, przedstawicielowi drużyny oraz reszcie zawodników (także poza boiskiem) obrażać, zastraszać, symulować, uderzyć bądź tym podobne. Pod określeniem "obrażać" uważa się każde użycie słów powszechnie uważanych za wulgarne w stosunku do arbitra. Takie zachowanie w stosunku do każdego zawodnika będzie karane czerwoną kartką, nie wykluczającą późniejszej dyskwalifikacji. Reszta zawodników, prócz kapitana, nie ma prawa NIC mówić do sędziego, a inne zachowanie będzie karane czerwoną kartką. To samo tyczy się zawodników rezerwowych.
  4. Nakazuje się zawodnikom rezerwowym przebywanie w trakcie meczu w wyznaczonym miejscu.
  5. Obowiązuje zakaz przeklinania na boisku.
  6. Drużyny uczestniczące w rozgrywkach ubezpieczają się indywidualnie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za odniesione podczas gry urazy, kontuzje.

Gminna Amatorska Liga Orlika +16

  1. Drużyny zobowiązują się dostarczyć do pierwszego meczu następujące dokumenty:
    A- lista zgłoszeniowa zawodników,
    B- oświadczenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.
  2. Drużyny są zobowiązane do posiadania identycznych koszulek piłkarskich posiadające widoczne numery na koszulkach, natomiast bramkarz musi posiadać sprzęt bramkarski odróżniający go od reszty zespołu. W razie braku jednolitych koszulek, drużyna otrzyma kamizelki od organizatora.
  3. Każdy zespół zobowiązany jest do czytelnego wypisania protokołu spotkania oraz wręczenia go sędziemu zawodów na 10 minut przed rozpoczęciem meczu.
  4. Po zakończeniu meczu kapitan lub osoba upoważniona ma obowiązek podejść do sędziego, sprawdzić strzelców bramek i podpisać protokół meczu.

Transfery i sprawy kadrowe

  1. Kadra zespołu liczy 14 miejsc na cały sezon.
  2. Zgłoszenie nowego zawodnika odbywa się przez zgłoszenie tego faktu organizatorom przed rozpoczęciem meczu oraz wypełnieniu dodatkowej listy zgłoszeniowej, gdzie nowy zawodnik podaje swoje dane oraz składa własnoręczny podpis.
  3. Zgłoszony zawodnik z poza ligi może od razu zagrać w meczu, jednakże zapisanie musi się odbyć przed rozpoczęciem meczu przez sędziego, dane wpisane muszą być kompletne oraz zawierać własnoręczny podpis zawodnika. W innym przypadku grozi drużynie walkower, za wystawienie nieuprawnionego zawodnika.
  4. Zawodnik transferowany z innej drużyny tej samej ligi musi odczekać jeden mecz, a zapisanie musi się także odbyć przed rozpoczęciem meczu przez sędziego w którym dany zawodnik jeszcze nie gra; wpisane dane muszą być kompletne.
  5. Transfery można przeprowadzać z wyłączeniem trzech ostatnich kolejek.
  6. Transferowany zawodnik może zmienić barwy klubowe tylko raz w trakcie sezonu.

Kary

  1. Zawodników obowiązują następujące kary:
    a - żółta kartka (4 żółte mecz pauzy),
    b - czerwona kartka tj. opuszczenie przez ukaranego boiska do końca meczu.
  2. Drużyna może zostać ukarana walkowerem, gdy:
    a - w momencie rozpoczęcia meczu na boisku znajduje się o dwóch mniej zawodników niż przewidują dane rozgrywki [nie ma tu znaczenia, czy drużyna przeciwna się godzi na grę],
    b - w danym zespole wystąpił zawodnik nie zgłoszony do tej drużyny.
  3. Kary indywidualne są stosowane wówczas gdy:
    a - zawodnik danej drużyny otrzymał czerwoną kartkę, o karze zawsze decyduje organizator (min. 1 mecz pauzy),
    b - wystąpił zawodnik, który miał odczekać karę meczową,
    c - kara musi być wykonana w najbliższym meczu po jej ogłoszeniu, nie zależnie czy jest to mecz z kolejki przełożonej.

Postanowienia końcowe

  1. W spornych sytuacjach oparciem są przepisy o grze w piłce nożnej, przepisy PZPN, Kodeks Cywilny oraz bezstronna decyzja organizatora.
  2. Organizator ma prawo wnosić do niniejszego regulaminu zmiany bez uprzedniego powiadomienia. Organizator rozgrywek Krzysztof Płachciński - 507537602
Strona główna
O Orliku
Harmonogram
Obuwie obowiązkowe!
Regulamin
Galeria zdjęć
Filmiki
Gminna Akademia Piłki Nożnej
Kontakt
Gminna Amatorska Liga Orlika +16
Gmina Psary

Gimnazjum Psary

GOK Gródków

Kacper Sport